Yaşam

“Evlat edinmek istiyorum” diyen Ebru Polat’ın sözleri tepki çekti

Şarkılarının yanı sıra sosyal medya hesabından paylaştığı çılgın pozlarla da adından söz ettiren Ebru Polat, anne olmak istediğini söyledi. Video çekimi sırasında basın mensuplarıyla sohbet eden müzisyen, doğum yapmak yerine Tayland’dan bir bebek evlat edinmek istediğini söyledi.

“BAKIM EVİNİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM”

Anne olmak istediğini anlatan Polat, “Tayland’da çocuk sahibi olmayı planlıyorum. Evlenmeyi düşünmediğim için çocuk sahibi olamayacağım. En son küçücük, annesiz ve küçücük bebekler gördüm. babasız kaldım dayanamadım taylandlı bir bebek sahibi olmak istiyorum evlat edinmek istiyorum yani huzurevinden falan alırsam banka falan istemiyorum sahibi olmak istiyorum thai istiyorum .Genetik yapısı itibariyle daha sakin, anne babasına bakan biri.’ dedi.

SÖZLERİ TEPKİ OLUŞTURDU

Ebru Polat’ın genellikle hayvanlar için kullanılan sahiplenme kelimesini bir bebek için kullanması sosyal medya kullanıcılarından tepki gördü. Sözleri nedeniyle sosyal medyanın gündemine oturan şarkıcı için “Türkçe evlat edinmek istiyorum” ve “Evlat edinmek” tabiri hiç de iyi değilmiş gibi yorumlar yapıldı.

İşte Ebru Polat için yapılan bazı yorumlar…

bozcaadahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu