Haber

Deniz manzaralı ders çalışma imkanı

BURSA (İGFA) – Bursalı gençlerin geleceğe daha donanımlı bireyler olarak hazırlanmaları için daha konforlu ve inançlı alanlarda eğitim almalarını sağlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa’da inşa edilen tarihi Demiryolu Yönetim Binasını da tahsis etti. 20. yüzyılın başlarında Mudanya ilçesinde, gençlere.

Gençlerin mesleki ve kişisel gelişimlerinin eğitim ve öğretim yoluyla desteklenmesi amacıyla 6 Ocak’ta hizmete açılan Mudanya Gençlik Merkezi, 2 ayda yaklaşık 5 bin genç tarafından kullanıldı ve gençlerden yoğun ilgi gördü. bölge.

3 katlı bir yapıdan oluşan Gençlik Merkezi 360 metrekare net kullanım alanına sahiptir. Haftanın her günü 09:00-21:00 saatleri arasında açık olan ve aynı anda 70 öğrenciyi ağırlayabilen tesis Mudanya ilçesine de değer katmıştır. Etüt ve etüt odaları, kitap okuma alanları bulunan tesis, güçlü kütüphanesi, ücretsiz interneti ve çeşitli ikramları ile gençlere deniz manzarasına karşı ders çalışma imkanı sunuyor.

Zamanlarının çoğunu gençlik merkezinde geçirdiklerini belirten gençler, ferah ve ferah bir ortamda ders çalışma imkanı bulduklarını, hafta sonları Bursa’ya gitme zorunluluğundan kurtulduklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu