Haber

83 yaşında baba olacağını öğrenen Al Pacino, DNA testi istedi

Baba, Yaralı Yüz, Büyük Hesaplaşma gibi filmlerle tanınan 83 yaşındaki oyuncu Al Pacino’nun sevgilisinin hamile olduğu haberi kısa sürede dünya medyasında yer aldı. Ünlü oyuncunun 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah ile bebekleri için geri sayıma başladığı duyuldu.

Akrabalar Noor’un Para Avcısı Olduğunu İddia Etti

TZM’nin raporuna göre, Al Pacino “kimseyi hamile bırakabileceğine inanmadığı için” DNA testi istedi. Tıpkı haberde olduğu gibi Pacino’nun çevresindekilerin 29 yaşındaki sevgilisinin ‘para avcısı’ olduğunu ve yıllardır Pacino’dan bebek istediğini söylediği iddia edildi.

Pacino’nun ‘erkeği kadın sahibi olmaktan alıkoyan sağlık sorunları’ nedeniyle çocuğun kendisinden olduğuna inanmadığı, ikilinin uzun zaman önce ayrıldığı ve hamilelik haberini 2 ay önce öğrendiği iddia edildi.

4. ÇOCUK OLACAK

Aynı haberde 29 yaşındaki Nur’un, Pacino’nun isteği üzerine DNA testini kabul ettiği ve yapılan testin bebeğin babasının Al Pacino olduğunu doğruladığı bilgisi yer aldı. Yeni doğan bebek, Al Pacino’nun 33 yaşındaki kızı Julie ve 22 yaşındaki ikizler Olivia ve Anton’dan sonra dördüncü çocuğu olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu