Haber

Galatasaray Teknik Direktörü Buruk, Antalya’da akademi oyuncularıyla bir araya geldi

Alt yapısından büyüdüğü Galatasaray’da teknik direktör olarak görev yapan Okan Buruk, Antalya kampına getirdiği akademi oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

1985 yılında sarı-kırmızılı kulübün altyapı seçmelerine girerek akademiye adım atan Okan Buruk, uzun yıllar A kadro formasını terletti. 12 yaşında girdiği kulüpte 37 yıl sonra teknik direktörlük pozisyonuna getirilen Buruk, kendisi gibi altyapıda oynayan gençlere çok önem veriyor.

FIFA Dünya Kupası nedeniyle SporToto Muhteşem Lig’de Antalya’da düzenlenen kampa Galatasaray Futbol Akademisi’nden 15 futbolcu getiren 49 yaşındaki teknik adam, bu oyuncularla görüştü.

Gençlerle ilgili açıklamalarda bulunan Buruk, Galatasaray kültüründe altyapının önemine dikkat çekerek, “Galatasaray’ın en büyük mirası her zaman altyapısı olmuştur. Elimizden geldiğince gençlere şans verip Galatasaray formasının maliyetini anlatıyoruz. Umuyorum burada birçok oyuncumuz Galatasaray’ın bundan sonraki başarılarında pay sahibi olacaktır. ifadeleri kullandı.

Yunus Akgün, Jankat Yılmaz, Atakan Ordu, Emin Bayram, Ali Turap Bülbül, Emirhan Kayar, Beknaz Almazbekov, Baran Demiroğlu, Ali Yeşilyurt, Caner Doğan, Baran Aksaka, Hamza Akman, Efe Akman, Metehan Baltacı ve Enes Emre Büyük yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu