Yaşam

Oyuncu Birce Akalay’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na mektup

Oyuncu Tekçe Akalay, cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından sosyal medya hesabından bir yazı yayınlayarak Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.

Akalay, seçim sürecindeki barışçıl politikasından dolayı teşekkür ettiği Kılıçdaroğlu’na seslendi:

Sevgili Kemal Kılıçdaroğlu, tüm kalbimle teşekkür ederim. Bir sanatçı olarak siyasetten bağımsız, içten bir teşekkür olarak bilinmesini istiyorum. Tüm halkımızı kapsayan ebedi birlik ve beraberliğimize, ülkemizin bekasına ve refahına içimizde yeşerttiğiniz umut için,
Geçmişteki tüm hatalarınızı kabul etmekle birlikte, bilginin ışığında barışçıl bir yolda bizi koşulsuz ışık ve heyecanla donattığınız, gururla önünde durduğumu hissettiğim ALTI OK ideolojisini yaşattığınız ve gelecekte de yenilediğiniz için. tüm gençlerimizin aklı Katılmış olduğunuz açık oturumda sizleri takip eden ülkemizin kurucusu Ulu Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün iznini bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Sevgi ve adalet bizim sonsuz yolumuzdur. Her zaman böyle olacak.

İhtiyacımız olan gücün adresinin esasen farkındayız. Çalışmaya devam edeceğiz. Orada ol, teşekkür ederim. Başarınız ve sağlığınız daim olsun. Sevgi ve saygılarımla.

yenisehir-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu