Teknoloji

Dead Space Remake Çıkış Fragmanı

Yeniden üretilmiş Ölü Alan, 27 Ocak 2023 PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için 2019’da piyasaya sürülecek. Yani önümüzde yaklaşık iki haftalık bir süreç var ama geçtiğimiz aylarda geliştirme süreci tamamlandı. Ölü Uzay Yeniden YapımıFragman ile karşınızdayız.

Dead Space Remake Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Oyunun resmi sayfasında hikayenin yazımı ve arkasındaki süreç hakkında bir yazı ile yayınlanan fragman, iki dakikaya yakın uzunluğa sahip. Hem yeni hem de eski görüntülerin yer aldığı ‘İnsanlık Burada Bitiyor’ isimli fragmana Türkçe çevirisiyle göz atabilirsiniz.

Makale kısmında Dead Space Remake oyununun hikayesini ikinci ve üçüncü oyunlarla bağdaştırmak adına bazı itemlerin ve eski modüllerin eklenmesi ve çıkarılması sürecinden bahsediliyor. Karakterlerin gelişimi de anlatılıyor. Örneğin Nicole (karakterimizin sevgilisi) ve Dr. Challus Mercer artık derinliği olan karakterler olacak. Ayrıca Elizabeth ve Jacob Cross çifti de daha çok karşımıza çıkacak.

Tüm bunların Electronic Arts tarafından oyuncuların karakterlerle daha güçlü bir bağ kurmasını sağlamak için yapıldığı söyleniyor. Bazıları yan görevlerde keşfedilecek ve USG Ishimura’nın cehenneme inişi biraz daha gösterilecek.

Kıdemli Oyun Editörü Jo Berry, hikaye anlatımının büyük ölçüde orijinal oyuna sadık kalacağını ancak yine yapımda bazı şeylerin farklı olabileceğini ve karakterlerle ilgili değişikliklerin hikayenin tamamına yayılacağını söylüyor.

Son olarak Berry, Dead Space Remake’de de yer alıyor. Yeni Oyun+ Bir modun da olacağı doğrulandı. Çok detay verilmese de genel işleyişi az çok üstlenebilmek bu kadar problem olmamalı.

kemer-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu