Ekonomi

A101, Brandverse Awards Data Analytics Awards’da Altın Ödül kazandı

A101, Brandverse Awards Bilişim Analitiği Ödülleri Bölümü Zincir Marketler kategorisinde Altın Ödül kazanarak sosyal medyadaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Marketing Turkey & BoomSonar iş birliği ile Deloitte Türkiye’nin uzmanlıklarıyla katkıda bulunduğu Brandverse Awards 2023 kazananları, 16 Haziran Cuma günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri, tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarının tamamen tarafsız ve verilere dayalı olarak hazırlandığı SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre değerlendiriliyor.

Sosyal medya ölçüm ve analiz platformu BoomSocial’ın Haziran 2023 verilerine göre A101 Instagram hesabı, 12 milyonu aşkın takipçisi ile Türkiye’de alışveriş kategorisinde sosyal medya kullanıcılarının en çok takip ettiği hesaplar sıralamasında ilk sırada yer alıyor. dünya sıralamasında en çok alışveriş kategorisinde takip ediliyor. 3. hesap.

Açıklamada görüşlerine yer verilen A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç, “A101 markasına olan ilgi ve güvenin somut bir göstergesi olan sosyal medyadaki değerli takipçilerimize teşekkür ederiz. En çok takip edilen hesap olmak. Türkiye’de alışveriş kategorisinde yer almak bizim için büyük gurur kaynağı olmakla birlikte bizim için değerli, aynı zamanda bir sorumluluk anlamına da geliyor” dedi. ifadeleri kullandı.

Bilgiç, “Daha önce Brandverse Awards’da bu ödülü kazanan bir marka olarak bu ödülü tekrar almamızın bir başka sebebi oldu. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma ve paydaşlarıma teşekkür ediyorum.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu