Yaşam

20 Şubat Ömer dizisi var mı yok mu bugün? Ömer dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

STAR TV’nin yeni sezonda hikayesiyle büyük bir çıkış yakalayan dizisi Ömer, Pazartesi akşamları saat 20:00’de izleyicisiyle buluşuyor. Sarsıntı gündemi nedeniyle tüm ulusal kanalların yayın akışlarının değişmesiyle birlikte tüm diziler ve eğlence içerikleri ekranlardaki serüveninin ortasını vermişti. Yeni bölümleri ekrana gelmeyen dizilerden biri de Ömer’di. Yayın akışlarının normal seyrine dönmesiyle birlikte bu akşam Ömer’in olup olmayacağı merak konusu oldu. Ömer dizisi bugün var mı yok mu? Ömer yeni bölüm ne zaman Neden Ömer değil?

STAR TV’nin dikkat çeken yapımlarından biri de OGM Pictures imzalı Ömer dizisidir. Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Ömer dizisi pazartesi akşamları ekrana geliyor.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı dizi deprem nedeniyle 2 haftadır ekranlarda yok.

Yayın akışları deprem özel programlarını azaltarak normal akışına dönmeye başlarken Ömer’in bu akşam STAR TV’de olup olmayacağı merak konusu oldu.

20 Şubat Pazartesi Ömer var mı yok mu? Neden Ömer değil?

20 Şubat Pazartesi günü Ömer STAR TV ekranlarında olmayacak. STAR TV yayın akışında hangi yapımın yer alacağı şu an açıklanmasa da dizinin yeni bölümleri bu hafta kanallarda olmayacak.

Ömer yeni bölüm ne zaman gelecek

Ömer yeni bölümüyle 27 Şubat Pazartesi akşamı 20.00’de STAR TV ekranlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

20 Şubat STAR TV Yayın Akışı

  • 07:00 Bugün Mesut Yar ile

  • 09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan

  • 13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Arayışında

  • 16:00 söz

  • 17:30 Dünden Sonra Yarından Önce

  • 18:15 Yıldız Haberleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu